Dochází Vám nápady, co zajímavého šít? Chcete znovu zažít to nadšení z tvorby?

Ušijte si nevšedně všední módní doplňky!

4 ORIGINÁLNÍ DOPLŇKY UŠITÉ Z PRATELNÉHO PAPÍRU 

6 TÝDENNÍ ŠICÍ VIDEOKURZ

  • Už jste někdy zahlédla něco, co byste si hrozně ráda ušila, ale přišlo Vám to příliš složité?

 

  • Žasnete nad kreativitou jiných a máte občas pocit, že jste sama bez nápadů?

 

  • Zažila jste zklamání, když jste se pustila do šití něčeho nového neznámého a ono se Vám to nepovedlo?
  • Jaké by to bylo, kdybyste měla plnou podporu a pomoc při každém kroku šití?

 

  • Co kdybyste se mohla pustit do něčeho nového a nemusela se bát, že se to nepovede?

 

  • Už jste si někdy při šití upravily projekt podle svého nápadu? Vzpomínáte, oč větší radost jste pak z výrobku měly?

Možná už jste si někdy ušila kabelku, peněženku nebo batoh a možná ještě ne.

 

Posuňte své šití na další úroveň a ušijte si se mnou tyto designové, originální kousky, které nikde jinde neuvidíte.

 

Zažijte to nadšení z tvorby něčeho nového a ušijte sobě nebo někomu blízkému radost, která vyvolá úsměv na tváři.

 

Doplňky jsem navrhla na míru neodolatelnému materiálu – pratelnému papíru, který dokáže tyto všední doplňky posunout ještě výš na žebříčku originality a radosti.

Krok za krokem a s úsměvem projdete se mnou snadno všemi fázemi šití a na konci kurzu se budete radovat ze čtyř originálních šitých doplňků.

Naučíte se při tom celou řadu nových dovedností a konstrukčních prvků, které využijete u svého dalšího šití.

Šití doplňků z pratelného papíru je neobvyklé a jiné, ale svým způsobem jednodušší než šití z látek, protože při něm nemusíte řešit nezačištěné švy, ani skryté výztuhy.

 

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude probíhat celkem šest týdnů.

Začíná v pondělí 3. ledna 2022 a skončíme v neděli 13. února 2022.

 

  • Týden před začátkem kurzu dostanete seznam materiálu na všechny projekty, abyste si jej mohly včas zajistit a mohly jsme šít společně. Otevře se také ke kurzu podpůrná facebooková skupina.
  • Můžete se také s mou podporou pustit do 2 projektů z šicího workshopu, který bude pro Vás v kurzu dostupný jako BONUS.
  • Podrobné krok-za-krokem videa, materiály a střihy najdete v členské sekci na webu.
  • Ve FB skupině vás budu po celou dobu kurzu podporovat, odpovídat na všechny Vaše otázky a pomůžu vám překonat všechny překážky, které by se mohly při šití objevit.

 

Přidejte se a užijte si radost z nevšedního šití:

Jaká bude náplň celého kurzu?

První týden – od 3. ledna – bude přípravný a v tomto týdnu si přichystáte materiál, zorientujete se v členské sekci, kde bude kurz probíhat a také FB skupině. 

Navíc do tohoto týdnu také umístím 2. BONUS k tomuto kurzu – workshop Zdobení pratelného papíru, ve kterém Vám ukážu nepřeberné možnosti, jak pratelný papír dekorovat. Dostanete k použití sadu šablon a mých motivů, které můžete na projekty použít.

Ale pomůžu Vám také otevřít dveře Vaší vlastní kreativitě, pokud si budete chtít navrhnout na projekty vlastní motivy. V prvním týdnu si tedy budete moct připravit Vaše vlastní návrhy na dekorování projektů dalších týdnů.

Ve druhém týdnu se pustíme do jednoduché, ale důmyslné kapsy, kterou lze využít jako minikabelku, kapsičku a dokonce i ledvinku

Užijete ji kdykoli budete chtít vyběhnout z domu jen tak nalehko, ale můžete ji ušít také jako dárek pro děti, takováto kapsa se hodí pro holčičky i kluky. A dokonce i pro muže

Stačí ji jen vhodně nazdobit, třeba už podle Vašeho vlastního návrhu nebo můžete využít moje připravené motivy. Anebo ji nechat jen tak!

Třetí týden věnujeme pěněžence z pratelného papíru. Vytvořila jsem praktický unisex střih, který je z jednoho kusu papíru a celou peněženku složíte a sešijete jen pár stehy. 

Vyberete si ten pravý způsob zapínání pro Vás a pomůžu Vám případně i upravit rozložení peněženky tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. 

I na ni můžete použít mé nebo své vlastní originální zdobení.

Čtvrtý týden pokročíme k otáčeným střihům. 

Praktická, elegantní a přitom roztomilá kabelka, do které se Vám vejde vše potřebné, včetně láhve s vodou nebo knížky! Ta pravá do města, kavárny i do divadla.

Budete si ji moct ušít ve variantě s vyladěnou podšívkou s kapsy a přihrádkami nebo jen v snadnější verzi bez podšívky.

pátý týden si spolu ušijeme krabici!

Tento nepřehlédnutelný a vtipný batoh je vhodný do města, do školy, za zábavou nebo na menší výlety. 

Můžete si u něj opět zvolit snadnější a rychlejší variantu nebo si troufnout do promyšlené varianty s podšívkou.
Má nastavitelné a pohodlné popruhy a skýtá obrovské možnosti k vlastnímu originálnímu nazdobení.

Šestý týden ještě můžete naplno využít mou podporu ve FB skupince, došít, co jste ještě nestihly nebo se pustit ještě znovu s mou pomocí do některé z projektů kurzu nebo bonusů.

 

Co všechno v kurzu dostanete?

Střihy ke všem 4 projektům, připravené pro tisk na domácí tiskárně nebo v copy centru.

Podklady k šití v podobě seznamů (checklistů), díky kterým Vám nebude nic chybět a nic Vás nezbrzdí.

Jasné a podrobné video návody, které pomohou dojít ke krásnému výsledku i začátečnicím.

 K video návodům bude dostupná stopáž, abyste si rychle mohly vyhledat jednotlivé fáze šití, pokud to budete potřebovat.

Mou podporu ve FB skupině, díky které včas vyřešíme všechny zádrhele, které by Vás mohly potrápit. 

FB skupina bude náš prostor pro sdílení a společné nadšení z šití.

A roční přístup k celému kurzu.

Střihy si můžete stáhnout a k video návodům se kdykoli během roku vracet, takže i kdybyste nestíhaly tempo kurzu, můžete si postupně ušít všechny projekty v mnoha provedením a variantách. 

Ke kurzu dostanete navíc ZDARMA tyto BONUSY:

1

Speciální workshop Zdobení pratelného papíru. Odhalím Vám nepřeberné možnosti, jak si svoje projekty ozdobit a také Vám pomůžu navrhnout si vlastní motivy pro Vaše projekty. Ukážu Vám, jak na papír malovat, kreslit, používat šablony, aplikace, prošívat a dokonce vyšívat.

Navíc dostanete i několik šablon a mých motivů, kterými si můžete doplňky z kurzu hravě ozdobit.

HODNOTA BONUSU JE 400 Kč.

2


Roční přístup k workshopu Šijeme z pratelného papíru. 
Obalem na knihu a nákupní taškou z workshopu můžete začít a ve FB skupině Vám při jejich šití poskytnu pomoc a podporu.

HODNOTA BONUSU JE 650 KČ.

3

Minikurz Ušijte si peněženku! Budete mít opět roční přístup k videonávodu a materiálům k tomuto projektu.

HODNOTA BONUSU JE 450 Kč.

V kurzu tedy dostanete BONUSY v celkové hodnotě 1500 Kč plus mou podporu při jejich šití během trvání kurzu a roční přístup ke všem bonusům.

Chci koupit online kurz

Ušijte si nevšedně všední

módní doplňky

Cena kurzu je 3490

 

Kurz je v prodeji už jen do:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Kdo pro Vás kurz připravil?

Jmenuji se Magdalena Gabrielová a stojím za značkou Puntík, pod kterou 13 let vymýšlím originální šperky, doplňky a šité výrobky, co mají pointu.

Ta je to, co mě na tvoření nejvíc baví. Navrhnout něco nového, neotřelého a nevšedního. Co na první pohled překvapí a potěší.
Vyvolá úsměv na tváři.
A právě takové projekty vymýšlím také pro své návody a kurzy, podrobné, názorné a pečlivě vysvětlené, aby si šití s radostí užila i švadlenka začátečnice.

Reference

{

„S pratelným papírem jsem díky Magdě pracovala úplně poprvé. Ač moc ráda zkouším nové techniky tvoření a tvoření s různými materiály, tak s pratelným papírem jsem se ještě nesetkala. Jsem moc ráda, že jsem si mohla vyzkoušet tvoření s tímto úžasným materiálem. Ze začátku jsem měla strach jen do něj střihnout, protože je sám o sobě na dotek a pohled nádherný, ale díky Magdině návodu jsem si hravě zvládla vytvořit krásný obal na kytky. Mám z něj obrovskou radost a určitě nezůstanu jen u jednoho. Návod byl jasný, srozumitelný a krásně natočen, včetně obrázkového návodů s popisem. Moc děkuji a těším se na další tvoření.“


Veronika Kocurová – lektorka kreativních tvořivých kurzů 

{

„Magdi, moc děkuji za parádní návody. Designově maji švih, jsou důmyslně propracované, přehledné, prostě jedna velká radost bez zádrhele 😉 A jsou příjemným zpestřením i pro někoho, kdo šije od 10 😉 inspirace není nikdy dost!“

Martina Müller – peče a kreslí nejen pro děti pod Artbuchta

{

„Původně jsem kurz koupila pro svou dceru místo tábora nebo soustředění na prázdniny. Nicméně ty byly tak nabité, že jsme se k němu nedostaly během kurzu a začínáme až nyní. A vypadá to na krásné tvoření a i příjemně strávené společné chvíle. Náplň kurzu zaujala jak moji 13 letou dceru, tak mě ( je mi přes 40). Výrobky a tvorba z pratelného papíru naláká všechny věkové kategorie a jak začátečníky tak pokročilé švadleny, čehož jsme obě důkazem. Videa a návody jsou udělány lákavě a ani začátečník s nimi nemá problém realizovat jednotlivé projekty. Doporučuji ( doporučujeme) kurz a moc si ho užíváme i po jeho skončení.“


Božena Rybníčková

Časté otázky:

Co když kurz nebudu stíhat?

Přístup do kurzu, ke všem návodům i do podpůrné FB skupiny budete mít celý rok. Můžete si během kurzu ušít jen některé vybrané projekty a k pozdějším se kdykoli vrátit. Můžete využít podpůrnou a motivující sílu společného šití, ale také si můžete jet podle svého tempa a preferencí.

Je kurz i pro začátečnice? A naopak nebude se na něm zkušená švadlenka nudit?

Projekty jsou složitější, ale věřím, že si s nimi poradí i začátečnice, protože v kurzu postupuji od nejjednoduššího projektu a s každým dalším zúročíte zkušenosti z toho předchozího. Předpokladem je, že už umíte ovládat svůj šicí stroj a už máte základní šicí zkušenosti.

Kurz mám postavený na dvou pilířích – 1. na podrobném a jasném návodu, který povede k cíli i nezkušenou švadlenku. A 2. pilířem jsou samotné originální projekty a šití z nezvyklého a báječného materiálu, takže ani zkušené švadlenky se při jejich šití rozhodně nebudou nudit.
Navíc jsem složitější projekty připravila v rychlejší a snadnější verzi a propracovanější a náročnější variantě a je jen na Vás, kterou si zvolíte.

Co když si nebudu při šití vědět rady?

Veškeré návody a podklady připravuji tak, abyste se mnou mohla postupovat skutečně krok za krokem. Budete mi koukat pod šicí stroj a každý krok uvidíte tak jasně, že jej hravě zvládnete zopakovat. Během celého kurzu Vám budu k dispozici v poradně ve FB skupině – v každotýdenním vláknu se mě můžete zeptat na jakýkoli problém, na který byste při šití narazily. K Vašim otázkám případně natočím i živé vysílání či doplňující ukázky, jak u které překážky postupovat tak, aby Vám bylo vše jasné a nic Vás už nebrzdilo.

Stihnu si ke kurzu obstarat včas materiál a pomůcky a kde seženu pratelný papír?

Ještě před začátkem kurzu dostanete seznam veškerého materiálu a potřeb. Do začátku šití projektů z kurzu budete mít minimálně dva týdny na jeho objednání. To určitě stihnete! Kromě pratelného papíru nebudete potřebovat nic speciálního, co byste běžně nesehnaly v galanteriích.

Pratelný papír je už snadno dostupný na různých e-shopech, výjimečně na něj narazíte i v kamenných obchodech. Tipy, kde jej koupit, také včas dostanete – případně je už teď najdete v mé FB skupince Šití s Puntíkem.

Na kolik mi vyjde materiál na projekty?

Ceny pratelného papíru jsou různé, záleží také na typu papíru, který si pořídíte.
Všechny 4 projekty se Vám vejdou s malinkou rezervou na jeden arch papíru velký 100 x 150 cm  – cena za něj začíná na 280 Kč.

Na další bonusové projekty počítejte ještě část z dalšího stejně velkého.

Potom budete potřebovat ještě drobnosti z kovové galanterie, polyesterovou niť a jehlu na jeansy, provázek, popruhy a volitelně také látku na podšívku do dvou projektů.

Před kurzem dostanete nejen seznam veškerého materiálu, ale i chytré rozvržení jednotlivých projektů na archu papíru, abyste se sama mohla rozhodnout, jaký a kolik pratelného papíru si pořídíte.