Speciální nabídka pro účastnice minikurzu Podkafíčko na kafíčko

To nebo ono? Klidně oba dva!

Podtáckový speciál

 Stýská se vám po podtáccích, chcete si ušít další, vyzkoušet nové prvky a osvojit si nové šicí dovednosti a tak trochu si hrát?
Velký kurz vás lákal, ale z různých důvodů jste se do něj nemohly přidat?

Připravila jsem pro vás podtáckový speciál, ve kterém najdete nejen kompletní minikurz Podkafíčko na kafíčko, ale ještě spoustu dalšího.

Tento speciál neplánuji dát do veřejného prodeje, připravila jsem ho za výhodnější cenu a jen pro účastnice podkafíčkového minikurzu na přání. Speciál je vhodný i pro začátečnice.

 

 • Podtáckový speciál obsahuje kompletní minikurz Podkafíčko na kafíčko i se všemi třemi lístečkovými šablonkami, plus přibyl k nim ještě dubový lístek.
 • Dále obsahuje další krok za krokem videa na šití jablíčkové sady a použití poutka a dalších ozdobných i praktických prvků.
 • Videa k jinému druhu prošívání – výraznějšímu a ručnímu.
 • Podrobné videonávody, tipy a taháky a chytré šablonky k tisku a k zařazení do vašich šicích šanonů – abyste si mohly jen vybrat vzor, vytáhnout šablonku a během chvilky si pro radost ušít podtácek.
 • Jaké všechny šablonky podtáckový speciál obsahuje?
  Lísteček z minikurzu, javorový, lipový a dubový list, jablíčkovou sadu, tulipány, sakury, obláčky a rohaté srdíčko.

 • Kurz je bez FB skupiny, ale pokud vám něco nebude jasné, určitě můžete využít k poradě mou hlavní FB skupinu Šití s Puntíkem.

A JEŠTĚ NAVÍC:

 • Malé vykročení do patchworku – video, jak na lísteček skládaný ze dvou kusů látky a sešívání oblých křivek k sobě. Opět si pomůžeme šablonkami a uvidíte, že s nimi to je rychlé a snadné.
 • A velký list – středovku – abyste si mohly vyladit lístečkovou sadu!
  Připravila jsem ho pro vás tak, že si samy můžete vybrat a ozkoušet, jak moc sešívaný ho budete chtít – můžete si ho totiž ušít z jednoho kusu látky stejně jako podtáckový lísteček nebo si ho sešít z různých kousků látek. Připravila jsem pro vás podrobné video, jak na to, a také všechny dílky na šablonkách, díky čemuž je opět šití o dost snadnější a rychlejší.

Vánoční projekt

Zalíbil se vám můj originální ubrus se sadou podtácků?

Můžete si ho pořídit za nejlepší cenu teď v předprodeji a jen pro vás.
Videokurz bude dostupný od 6. 11. 2022.

 

 • Originální střih k vytištění a připravený tak, abyste si s ním co nejsnáze poradily.
 • Podrobná videa krok za krokem.
 • Projekt je trochu složitější, ale pokud jste zvládly podtácky, podle mých videí ho určitě zvládnete také.
  Vytvořila jsem ho tak, aby snesl i méně přesné šití a pokud to trochu ujede, v pozdější fázi to šikovně zamaskujeme!
 • Projekt připravuji tak, abyste k němu nepotřebovaly žádné speciální patchworkové pomůcky – vystačíte si s pravítkem a nůžkami (ale samozřejmě můžete používat i kolečko a podložku).
 • Na Vločku potřebujete jen bavlněné plátno (dva ladící vzory/barvy a třetí jako podkladové spodní plátno jakékoli) a sakon (80 + 18 g/m2).
 • Kurz je bez FB skupiny, ale pokud vám něco nebude jasné, určitě můžete využít k poradě mou hlavní FB skupinu Šití s Puntíkem.
 • Přístup k videokurzu v členské sekci je rok a všechny střihy a materiály si můžete stáhnout do svého PC napořád.

Co všechno je v kurzech zahrnuto?

Střihy, podklady a šablony ke všem projektům, připravené pro tisk na domácí tiskárně nebo v copy centru.

Podklady k šití v podobě seznamů a taháků, které vám velmi usnadní přípravu i pozdější návrat k projektům.

Jasné a podrobné video návody, které pomohou dojít ke krásnému výsledku i začátečnicím.

A roční přístup k celému kurzu.

Žádný stres, žádný spěch!
Střihy, šablony a všechny materiály si můžete stáhnout a k video návodům se kdykoli během roku vracet, můžete si postupně ušít všechny projekty v mnoha provedením a variantách v době, kdy na to budete mít čas a chuť!

Speciální nabídka pro účastnice minikurzu

 

 

NABÍDKA PLATÍ DO

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Kdo to všechno pro vás vymýšlí a připravuje?

Jmenuji se Magdalena Gabrielová a stojím za značkou Puntík, pod kterou 13 let vymýšlím originální šperky, doplňky a šité výrobky, co mají pointu.

Ta je to, co mě na tvoření nejvíc baví. Navrhnout něco nového, neotřelého a nevšedního. Co na první pohled překvapí a potěší.
Vyvolá úsměv na tváři.
A právě takové projekty vymýšlím také pro své návody a kurzy, podrobné, názorné a pečlivě vysvětlené, aby si šití s radostí užila i švadlenka začátečnice.

Reference

{

Co říkají účastnice mého loňského (jiného) kurzu? 

Kurz „Ušijte si nevšedně všední módní doplňky“ je opravdu skvělý a vše, co si podle něj můžete ušít je úžasné a nevšední. Magdalena je výborná učitelka, vše má promyšleno do posledního detailu, je milá a dovede všechno dobře vysvětlit a ukázat. V kurzu je spousta vychytávek, šablon, střihů a videí se stopáží, což je dobré, když se potřebujete vrátit jen k nějaké konkrétní části videa. Jsem moc ráda, že jsem do jejího kurzu vstoupila a díky ní poznala krásu pracího papíru. Moc děkuji a těším se do budoucna i na další projekty.
E.K

Kurz mne zaujal možností zpracovat nevšední materiál, se kterým jsem neměla dosud zkušenost. A protože jsem zvědavá a chytlavá na všechno tvoření, zkusila jsem nejprve ušít dlouhou peněženku se zipem z minikurzu…. a pak už to „jelo“. Návody byly skvěle připravené a pochopitelné, získala jsem tipy na dárky a budu šít z pratelného papíru dál.
Jana.

{

Co říkají účastnice minikurzu Podkafíčko na kafíčko? 

Kurz a Vaše osoba je plný/á pohody a klidu. Všechny kroky jsou krásně ukázané. Nápad originální. Zvládne i začátečník. I na mateřské dovolené. Šilo se perfektně. Oceňuji rady o materiálu. Použila jsem vatelín (to jediné co mám momentálně doma). Plánuju si ušít lístečků mnohem víc. Děkuji a přeji spokojené klienty S pozdravem Petra

Podtácek se šil díky Vašim videím a instrukcím naprosto skvěle.. Vím, že se mám ještě hodně co učit, ale konečně jsem díky Vám například pochopila jak na matracový steh .. Děkuji moc jsem si to užila. Jako začátečnice mohu potvrdit, že minikurz byl vedený opravdu tak, aby i začátečnice všechno zvládly a z výsledku měly radost.

Šil se krásně. Minikurz se mi moc líbil. Umíte navodit milou atmosféru a postup pěkně vysvětlit. Děkuji za inspiraci, podkafíčka určitě udělají radost mým kolegyním a kamarádkám pod stromeček. PS: Jsem pardubačka a líbí se mi jak mluvíte, například vachlování jsem nikdy neslyšela. ❤

{

Obvykle mě tohle piplání moc nebaví. Tak jsem si rovnou střihala na víc lístečků s tím, že už se k tomu asi nevrátím. Ale chytlo mě to! Už vymyslím jaké další podtácky bych udělala! A snad je začnu i používat. 😂 Děkuju moc se mi Vaše nápady líbí.

Podtácek se šil krásně, budu jich určitě šít ještě hodně. Minikurz byl skvělý, jako ostatně všechny kurzy a návody, které jsem už viděla nebo si koupila. Moc se těším na další nápady a šití s vámi v pokračovacím kurzu. Mooooc děkuji.

Šil se krásně, hlavně díky jasnému návodu. Minikurz se mi moc líbil, vyhovuje mi malý projekt, protože na delší a složitější nemám moc času… Určitě se do nějakého dalšího tase přihlásím. Děkuju.

Líbil se mu strašně moc. Je to můj úplně první výtvor 😊 “naučila jsem se na šicím stroji tenhle týden”. Takže pro mě jako úplnou začátnici to bylo úplně super, krásný a vše přehledné. Děkuji moc

Šil se krásně, byl rychlý a chvílemi jsem byla až nedočkavá na pokračování. Vše krásně vysvětleno, popsáno i ukázáno. Byla jsem moc spokojená, děkuji. A určitě ušiji lístečků více 🙂