Speciální nabídka pro účastnice minikurzu Rozkvetlá podkafíčka

PODTÁCKOVÝ SPECIÁL nebo  MINIKURZ ROZKVETLÁ PODKAFÍČKA

Podtáckový speciál

Stýská se vám po podtáccích, chcete si ušít další, vyzkoušet nové prvky a osvojit si nové šicí dovednosti a tak trochu si hrát?
Velký kurz vás lákal, ale z různých důvodů jste se do něj nemohly přidat?

Připravila jsem pro vás podtáckový speciál, ve kterém najdete nejen kompletní minikurz Rozkvetlá podkafíčka, ale ještě spoustu dalšího.

Tento speciál neplánuji dát do veřejného prodeje, připravila jsem ho za výhodnější cenu a jen pro účastnice podkafíčkového minikurzu na přání. Speciál je vhodný i pro začátečnice.

 

 • Podtáckový speciál obsahuje kompletní jarní minikurz Rozkvetlá podkafíčka, včetně varianty sešívaného tulipánu.
 • Šablonku na fialku, sakurový podtácek a videonávod na ušití sešívané fialky (video návod na sešívanou fialku kvůli nemoci dostupný trochu později, ale na revanž přidám ještě jednu úplně novou květinkovou šablonku).
 • Dále podzimní kompletní minikurz Podkafíčko na kafíčko i se všemi čtyřmi lístečkovými šablonkami – list a lipový, javorový, dubový listy.
 • Dále obsahuje další krok za krokem videa na šití jablíčkové sady a použití poutka a dalších ozdobných i praktických prvků.
  • Videa k jinému druhu prošívání – výraznějšímu a ručnímu.
  • Podrobné videonávody, tipy a taháky a chytré šablonky k tisku a k zařazení do vašich šicích šanonů – abyste si mohly jen vybrat vzor, vytáhnout šablonku a během chvilky si pro radost ušít podtácek.
  • Jaké všechny šablonky tedy podtáckový speciál obsahuje?
   Lísteček z minikurzu, javorový, lipový a dubový list, tulipán, sešívaný tulipán, fialku a sešívanou fialku, jablíčkovou sadu, sakuru, obláček a rohaté srdíčko.
  • Kurz je bez FB skupiny, ale pokud vám něco nebude jasné, určitě můžete využít k poradě mou hlavní FB skupinu Šití s Puntíkem.
  • Ke kurzu je roční přístup a všechny materiály si můžete stáhnout do počítače navždy.
  • Vzory z kurzu nejsou povoleny použít pro malokomerční šití.

   A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC:

   • Malé vykročení do patchworku – video, jak na lísteček skládaný ze dvou kusů látky a sešívání oblých křivek k sobě. Opět si pomůžeme šablonkami a uvidíte, že s nimi to je rychlé a snadné.
   • A velký list – středovku – abyste si mohly vyladit lístečkovou sadu!
    Připravila jsem ho pro vás tak, že si samy můžete vybrat a ozkoušet, jak moc sešívaný ho budete chtít – můžete si ho totiž ušít z jednoho kusu látky stejně jako podtáckový lísteček nebo si ho sešít z různých kousků látek.
    Čeká vás podrobné video, jak na to, a také všechny dílky na šablonkách, díky čemuž je opět šití o dost snadnější a rychlejší.

    

   Rozkvetlá podkafíčka

   Nestihly jste si ušít tulipány? Nebo byste potřebovaly se k videím ještě vracet?
   Můžete si pořídit roční přístup ke kompletnímu minikurzu Rozkvetlá podkafíčka s ještě bonusy navíc!

    

   • Podrobná videa krok za krokem, se stopáží, abyste se ke všemu mohly vracet.
    • Tulipán v jednoduché i složitější sešívané verzi.

    A NAVÍC JEŠTĚ:

     

    • Šablonku na podtácky fialku a sakuru .
    • A videonávod na sešívanou fialku (pro nemoc dostupný trochu později, ale na revanž přidám ještě jednu úplně novou květinkovou šablonku).
    • Videa k jinému druhu prošívání – výraznějšímu a ručnímu.
     • Minikurz je bez FB skupiny, ale pokud vám něco nebude jasné, určitě můžete využít k poradě mou hlavní FB skupinu Šití s Puntíkem.
     • Přístup k videokurzu v členské sekci je rok a všechny střihy a materiály si můžete stáhnout do svého PC napořád.
     • Vzory podle kurzu nejsou povoleny pro malokomerční šití.

     Speciální nabídka pro účastnice minikurzu

      

      

     NABÍDKA PLATÍ DO

     Dny

     :

     Hodiny

     :

     Minuty

     :

     Vteřiny

     Co všechno je v kurzech zahrnuto?

     Střihy, podklady a šablony ke všem projektům, připravené pro tisk na domácí tiskárně nebo v copy centru.

     Podklady k šití v podobě seznamů a taháků, které vám velmi usnadní přípravu i pozdější návrat k projektům.

     Jasné a podrobné video návody, které pomohou dojít ke krásnému výsledku i začátečnicím.

     A roční přístup k celému kurzu.

     Žádný stres, žádný spěch!
     Střihy, šablony a všechny materiály si můžete stáhnout a k video návodům se kdykoli během roku vracet, můžete si postupně ušít všechny projekty v mnoha provedením a variantách v době, kdy na to budete mít čas a chuť!

     Kdo to všechno pro vás vymýšlí a připravuje?

     Jmenuji se Magdalena Gabrielová a stojím za značkou Puntík, pod kterou 13 let vymýšlím originální šperky, doplňky a šité výrobky, co mají pointu.

     Ta je to, co mě na tvoření nejvíc baví. Navrhnout něco nového, neotřelého a nevšedního. Co na první pohled překvapí a potěší.
     Vyvolá úsměv na tváři.
     A právě takové projekty vymýšlím také pro své návody a kurzy, podrobné, názorné a pečlivě vysvětlené, aby si šití s radostí užila i švadlenka začátečnice.

     Co říkaly o minulém minikurzu švadlenky?

     {

     „Šil se dobře, jak bude čas, určitě zkusím další, s lepší výztuhou a preciznějším zpracováním. Kurz byl milý, příjemný, takové pohlazení do škaredých, podzimních dnů 🙂 Měla jste to moc dobře připravené. Jednoduchý projekt a přitom jste na něm ukázala spoustu vychytávek, rad, no opravdu jsem byla překvapená a něco jsem slyšela poprvé, opravdu to máte dobře vychytané. Natočení také skvělé, vše bylo dobře vidět. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit a ať se Vám daří!“
     Marie K.

     „Obvykle mě tohle piplání moc nebaví. tak jsem si rovnou stříhala na víc lístečků s tím, že už se k tomu asi nevrátím. Ale chytlo mě to! Už vymýšlím, jaké další podtácky bych udělala! A snad je začnu i používat 😀 Děkuji, moc se mi Vaše nápady líbí.“
     Zuzana Š.

     „Kurz parádní, opravdu dle něj ušije i začátečník. Lísteček byla fakt brnkačka, taková drobnost a jak to ozdobí stůl, prostě paráda.“
     Ivana P.

     „Velmi dobře, rychle a kurzík se mi moc líbil a i když jsem pokročila šička, tak jsem se naučila něco nového.“
     Johana Š.

     {

     „(Minikurz) líbil se mi strašně moc.. Je to můj úplně první výtvor 🙂 „naučila jsem se“ na šicím stroji tenhle týden. Takže pro mě jako úplnou začátečnici to bylo úplně super, krásné a vše přehledné. Děkuji moc.“
     Barbora G.

     „Minikurz se mi moc líbil. Šití bylo potom snadné. Mnoho tipů a vychytávek, které jsem neznala. Děkuji moc 😉 „
     Petra J.

     „Kurz a Vaše osoba je plný/á pohody a klidu. Všechny kroky jsou krásně ukázané. Nápad originální. Zvládne to i  začátečník. I na mateřské dovolené. Šilo se perfektně. Oceňuji rady o materiálu. Plánuju si ušít lístečků mnohem víc.“
     Petra

     „Šil se moc hezky, líbilo se mi vaše milé, ale nevtíravé vedení a vysvětlování. Také se mi líbilo, že to jako celek nezabere moc času. Práce byla rozvržena do několika dní a nebyla jsem pod časovým tlakem (ne každý den je čas). Veliké díky!“
     Iveta P.

     Šil se krásně, byl rychlý a chvílemi jsem byla až nedočkavá na pokračování.
     Vše krásně vysvětleno, popsáno i ukázáno. Byla jsem moc spokojená, děkuji.  A určitě ušiji lístečků více :-).“
     Veronika Ž.

     {

     Moc se  mi líbí detailní informace a ukázky. Kurz super, šilo se mi velmi dobře. Nemám průhlednou patku a přesto se zdařilo. Děkuji moc :-).“
     Alena

     „Jako začátečník jsem velice ocenila praktické rady k šití (nejen) podtácků. Bylo to moc hezky zpracované, užila jsem si to. Určitě to nebudou moje poslední podtácky, na další už zvolím cíleně vzor látky, ať to má nějakou stolní kulturu :-). Děkuji!“
     Magdaléna D.

     „Šilo se mi dobře – byl to příjemný relax. Videa byla velmi přehledná a návodná i pro úplné začátečníky. Ale i lehce pokročilí si v nich našli pár vychytávek. :-)“
     Vlasta K.

     „Podtácek se šil díky Vašim videím a instrukcím naprosto skvěle… Vím, že se mám ještě hodně co učit, ale konečně jsem díky Vám například pochopila jak na matracový steh. Děkuji, moc jsem si to užila.“
     Monika M.

     „Minikurz se mi moc líbil. Šilo se mi moc dobře, krásně a podrobně jste vše vysvětlila a ukázala. Moc mne to bavilo! :-)“
     Milena S.