Pravidla soutěže ve FB skupině Šití s Puntíkem

Soutěžíme o 1 balíček materiálu na peněženku z pratelného papíru, kterou si ušijeme v Minikurzu zdarma.

 

Podmínky soutěže:

1. Být registrovaná do minikurzu a pod soutěžní příspěvek ve FB skupině napsat „Soutěžím o růžovou!„.

2. Účastnit se aktivně minikurzu a to prokázat takto:

a). Každý den minikurzu se ve FB skupině objeví příspěvek k danému dni a podmínkou soutěže je odpovědět do komentáře na otázku, která se v něm objeví a která se bude týkat videa a fáze šití daného dne.
Tedy celkem 4 komentáře.

b). 4. den se ve FB skupině objeví ještě VLÁKNO na ušití peněženky z minikurzu – pokud stihnete vložit fotku té své, do losování zařadím Vaše jméno ještě jednou a zvýšíte si šanci na výhru.

3. Podmínkou účasti je věk 18 let a bydliště v ČR nebo v SR, kam budu výhru zasílat.

Soutěž trvá do čtvrtka 16. prosince do 19 hodin.

Takže není podmínkou soutěže během minikurzu skutečně peněženku ušít (ale zvýšíte tím své šance na výhru), ale aktivně se ho účastnit – sledovat a komentovat.
Komentáře k jednotlivým dnům můžete přidávat až do konce soutěže (není podmínkou komentovat přesně v ten daný den, ale doporučuji to).

Poté vylosuji ze všech aktivních účastnic minikurzu 1 a pošlu ji balíček, který MOŽNÁ stihne dojít ještě do Vánoc – není zaručeno, ale mohlo by to vyjít :-).

Pokud se výherce neozve, budu losovat náhradníky.

Výherce nemá nárok na kompenzaci výhry formou peněz.

 

Zapojením do soutěže souhlasí výherce se zveřejněním jména v případě výhry ve skupině. Tady jsou moje zásady ochrany údajů, Vaše údaje jsou u mě v bezpečí.

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností FB ani s ní spojena, Facebook nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.