Minikurz Rozkvetlá podkafíčka

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Pravidla soutěže ve FB skupině Rozkvetlá podkafíčka

 

O co soutěžíme:

  • Každý, kdo včas splní podmínky soutěže, dostane mou PDF šablonku na fialkový podtácek (pošlu ke stažení e-mailem, proto budu losovat z kontaktů uvedených v dotazníku).

  • Ze všech, kdo se zapojí do soutěže a splní podmínky, vylosuju tři, kteří vyhrají tyto ceny:


Třetí vylosované pošlu podrobný pdf fotonávod na můj origiální projekt – nezapomenutelnou Vašku, vak a tašku v jednom.

Druhé vylosované pošlu poštou nebo zásilkovnou (do ČR nebo SR) barevnou sadu materiálu na ušití šesti lněných tulipánových podtácků. Sada je předpřipravená a obsahuje vrchní lněné látky podložené vlizelínem, spodní silnější plátno a výztuhu sakon, stačí jenom překreslit, vystřihnout a ušít.

První vylosovaná získá 50 % slevu na můj online kurz Oblečte si hravě stůl, který bude v prodeji po skončení minikurzu, obsahuje spoustu mých originálních projektů a lze podle něj šít vlastním tempem, projekty si vybírat, přístup do kurzu zůstává celý rok po 8 týdnech společného šití.
Nebo pokud ji nebude chtít využít může si vybrat roční přístup k tomuto minikurzu Rozkvetlá podkafíčka, obohacený ještě o další kvítečkové šablonky.

Podmínky soutěže:

1. Být registrovaná do minikurzu.

2. Do čtvrtka 23. března do 17 hodin ušít podle minikurzu JEDEN TULIPÁNOVÝ PODTÁCEK z libovolného materiálu, vyfotit ho a vyplnit k němu formulář  a vložit fotku ve FB vláknu k soutěži.

3. Podmínkou účasti je věk 18 let a bydliště v ČR nebo v SR, kam budu 2. hmotnou výhru zasílat.

Soutěž trvá do čtvrtka 23. března do 17 hodin.

Losování proběhne ve čtvrtek ve skupině k minikurzu.

Pokud se výherce neozve, budu losovat náhradníky.

Výherce nemá nárok na kompenzaci výhry formou peněz. Soutěže se mohou zúčastnit i švadlenky, které si zakoupily můj kurz v minulém roce, kurz je inovovaný s novými bonusy a hlavně novým společným šitím.
A soutěže se mohou účastnit i muži, pokud náhodou se minikurzu také účastní  a splní podmínky 🙂 .

 

Zapojením do soutěže souhlasí výherce se zveřejněním jména v případě výhry ve skupině.

Tady jsou moje zásady ochrany údajů, Vaše údaje jsou u mě v bezpečí.

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností FB ani s ní spojena, Facebook nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.