Pojďte si vyzkoušet šití z papíru. Tato ledvinka vám rozbuší srdce!

Ušijte si ledvinku Gregoryho

MINIKURZ ZDARMA

Pojďte si vyzkoušet šití z papíru, tato ledvinka vám rozbuší srdce!

Ušijte si ledvinku Gregoryho!

MINIKURZ ZDARMA

 • Hledáte praktický a krásný projekt, který opravdu unosíte?
 • Láká vás vyzkoušet si něco nového?
 • Chcete svižně a bezpečně provést šitím z nového materiálu, odhalit různé fígle a rozbušit své kreativní srdce?
 • Tento projekt ušijete za chvilku a unosíte ho denně!
 • Poznáte báječný materiál – pratelný papír, díky kterému je šití o tolik snažší a jednodušší.
 • Krok za krokem vám srozumitelně ukážu postup šití a nakazím vás svým nadšením z kreativním možností, které pratelný papír nabízí.

Co vás čeká?

 • Jednoduchý a praktický projekt, který si hravě zvládne ušít i začátečnice a u kterého oceníte vlasnosti pratelného papíru.
 • Dozvíte se vše o šití z tohoto báječného a odolného materiálu.
 • Vyberete si, jestli si projekt ušijete jako LEDVINKU nebo jako crossbody TAŠTIČKU – rozhodne o tom jen to, kam našijeme popruh!
 • Ukážu vám další možnosti navíc, jak si ledvinku/taštičku doplnit a ozdobit.
 • Naučím vás při tom různé šicí dovednosti, které využijete v další tvorbě

   

  Jak to bude probíhat?

  • Minikurz je rozdělen do 4 dní.  Každý den můžete šít jen malou chvíli, za čtyři dny máte hotovo, ani nemrknete. Další ledvinku v základní variantě máte do půl hodinky ušitou! Ale vše můžete shlédnout samozřejmě zaráz.
  • Po registraci vám přijde e-mailem seznam materiálu, potřeby a kde je seženete a další informace.
  • K minikurzu připravím i vymazlený a limitovaný počet balíčků kompletního materiálu na Gregoryho.
  • Videa budete mít dostupná celý měsíc po registraci, tak si ledvinku/taštičku určitě stihněte ušít.
  • K minikurzu budete mít přístup na mém webu, není k němu FB skupina a společné šití, ale můžete sdílet a i se ptát v mé veřejné FB skupině Šití s Puntíkem.

   

  Co říkaly švadlenky o mých předchozích minikurzech?

  Z minikurzu jsem nadšená. Moc mě šití bavilo. Hrozně ráda zkouším nové věci, jen tedy u tohoto materiálu musím ještě hodně trénovat aby výsledek trochu vypadal. Ale úžasné a moc se mi líbilo vaše zapálení pro věc a úžasné popisování postupu. Věděla jsem přesně kde a jak šít, což bylo pro mě opravdu důležité. Některé návody jsou pro mě složité a ztratím se v nich což se mi s vámi nestalo a ještě jednou moc děkuji za průvodce celým kurzem 😍 H. Č.

  Šila se dobře, vlastním 30 let starou singrovku, která zvládá bravurně všechny materiály. Z kurzu jsem byla nadšená, pro pokročilé moc vysvětlování, pro začátečníky skvělé. Řadím se mezi pokročilé, ale poslouchala jsem vše řádně. Děkuji, ráda Vás sleduji, a vaše výrobky jsou všechny skvělé. A. P.

  Minikurz byl skvělý. Vše krásně vysvětleno a ukázáno. Nenarazila jsem na místo, kde bych nevěděla, jak dál. Super jsou i různé varianty, z kterých si každý mohl vybrat. Příjemný hlas je ještě taková třešnička na dortu ❤️ Z. K.

  Z minikurzu jsem nadšená, stejně jako z ušité peněženky. Byla to pro mě první větší zkušenost s pratelným papírem (doposud jsem používala pratelný papír k výrobě štítků a drobných dekorací a vyzkoušela si několik projektů od Puntíka). Minikurz byl profi připravený od začátku do konce (videa, návody, tipy a doporučení, podpora…), že s ním takto dokázal ušít super výrobek i začátečník. Díky moc, těším se na další šití s Puntíkem 🙂 S. D.

  Ušijte si ledvinku Gregoryho!

  MINIKURZ ZDARMA

   

  Kdo pro vás minikurz připravil?

  Jmenuji se Magdalena Gabrielová a stojím za značkou Puntík, pod kterou 15 let vymýšlím originální šperky, doplňky a šité výrobky, co mají pointu.

  Ta je to, co mě na tvoření nejvíc baví. Navrhnout něco nového, neotřelého a nevšedního. Co na první pohled překvapí a potěší.

  Vyvolá úsměv na tváři.

  Od roku 2020 právě takové projekty vymýšlím také pro své návody a kurzy, podrobné, názorné a pečlivě vysvětlené, aby si šití s radostí užila i švadlenka začátečnice.

  Pojďte si se mnou ušít radost!